|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ультра м'який гель для вмивання з пробіотиком та трояндовою олією Yoghurt & Organic Rose Oil Біофреш 200 мл
Делікатний гель для вмивання з пробіотиками та органічною олією троянди м’яко очищує шкіру обличчя від забруднень, не порушуючи її природний баланс. Формула з пробіотичним фільтратом йогурту підтримує шкіру, зменшує чутливість та підвищує здатність шкіри до відновлення. До складу входить олія болгарської троянди. Олія болгарської троянди має протизапальну, антибактеріальну, протигрибкову, антиалергійну дії, вирівнює водно-жировий баланс шкіри. Аромат олії троянди має гармонізуючу, антистресову дії. Надає натхнення, покращує відносини за рахунок ефекту ароматерапії. Підходить для кожного віку і кожного типу шкіри.
Ключові компоненти та їх дія:
-
Rosa Damascena Flower Oil (органічна трояндова олія) – зволожує, пом'якшує шкіру, знімає подразнення і має антиоксидантний захист.
-
Пробіотики (Lactobacillus Bulgaricus Ferment Filtrate + гідролізований білок йогурту) – підтримують гідроліпідний баланс шкіри, знижують запалення, зміцнюють бар'єрні функції.
Для кого підходить:
-
Для сухої, чутливої та нормальної шкіри
-
При подразненнях, стягнутості після вмивання
-
Для ранкового та вечірнього догляду
Спосіб застосування: Нанесіть на вологу шкіру. Масажувати близько 2-3 хвилин, після чого рясно прополоскати водою, підходить для щоденного застосування.

