Чому наша шкіра стає жирною?

Генетична схильність; Гормональна дисфункція; Агресивні фактори навколишнього середовища (такі як забруднення повітря); Неправильне харчування; Втома; Стрес; Використання невідповідної косметики; Сезонні зміни та ін.

 

Як контролювати жирність шкіри?

Жирна шкіра є ідеальним середовищем для розмноження мікробів, тому першим кроком у напрямку правильного догляду є хороша гігієна. Мийте обличчя двічі в день теплою водою і ніжним гелем або пінкою для вмивання, підходить для жирної шкіри, і, після цього, промийте холодною водою, щоб закрити пори. Не мийте обличчя більше двох разів в день, щоб уникнути зворотного ефекту, що збільшує жирність шкіри. Також важливо не торкатися обличчя брудними руками.

 

Відлущування

Відлущує шкіру два або три рази на тиждень за допомогою м'якого скрабу для обличчя. Цей процес важливий для усунення мертвих клітин і надлишку шкірного сала. Щоб не пошкодити шкіру, ніколи не масажуйте занадто сильно і довго.

 

Маски, призначені саме для жирної шкіри

Одним з найбільш ефективних способів лікування жирної шкіри є регулярне використання очищаючих масок. Використання підходящої маски один або два рази в тиждень очистить і звузить пори і захистить вашу шкіру від прищиків і інших недосконалостей.

 

Не забувайте про зволоження жирної шкіри

Поширеною помилкою є думка про те, що жирна шкіра не потребує зволоження, тому що її природного жиру сальний залоз шкіри достатньо. Це правда, але лише частково, в деякій мірі. Правда полягає в тому, що, коли ми очищаємо шкіру, вона втрачає велику частину своїх натуральних олій, які необхідні для пружності, зволожуючий крем відновлює еластичність і замінює ці олії. Якщо шкіру вчасно не зволожити, епідерміс виробить ще більше шкірного сала для відновлення балансу. Зволожуючі засоби з ефірними маслами найкраще підходять для жирної шкіри, тому що вони краще контролюють секрецію шкірного сала при зволоженні.

 

Макіяж для жирної шкіри

Не наносите одночасно багато косметики на жирну шкіру. Виберіть легку нежирну формулу всіх уходових коштів. Виберіть крем легкої консистенції. Також завжди використовуйте сонцезахисний крем.

 

Здоровий рада для контролю жирної та комбінованої шкіри

Належного косметичного догляду за шкірою недостатньо для вирішення проблем жирної шкіри. Здорове харчування, правильний спосіб життя, відсутність постійних стресів, прийом вітамінів і мінералів відіграють ключову роль у вирішенні цієї проблеми.