Сучасний вибір придатного догляду за шкірою стає все більш грунтовним і залежить від індивідуального підходу до життя і безлічі факторів. Одним з цих факторів є біологічний вік, від якого залежить, який саме догляд потрібно підібрати і чому краще приділити особливу увагу в той чи інший віковий проміжок. Однак попит на якісну і безпечну косметику, що забезпечує здоров'я, комфорт і задоволення від використання, є постійним.

У цій статті ми розглянемо кілька етапів дорослішання нашої шкіри і розповімо, як правильно стежити за собою на будь-якому з них.

Проміжок від 20 до 30 років - це період впевненою молодості.

Це час, коли необхідно встановити звички догляду за шкірою. Вона повинна бути зволожена і захищена від агресивних факторів навколишнього середовища, стресу і втоми. Вільні радикали можуть утворюватися в результаті різних видів стресу - УФ-випромінювання, куріння, забруднення пор, а також внаслідок ослабленого імунітету. Клітини людини здатні нейтралізувати їх невеликій кількості. Але коли клітина зазнає надмірного стресу, вона не може впоратися з усіма вільними радикалами. Це неминуче призводить до пошкодження клітинної мембрани, зміни ядерної ДНК, денатурації амінокислот і, в кінцевому підсумку, до пошкодження клітин і передчасного старіння. Ми пропонуємо використовувати серії, розроблені на натуральній основі для більш молодої шкіри, наприклад: "Rose Original", "Rose of Bulgaria", деякі позиції серії "Yoghurt of Bulgaria".

 

Проміжок від 30 до 45 років - період впевненою краси.

Це час, коли жінка в розквіті сил, цінує свої особисті сильні сторони і може витягти максимум користі з будь-якої ситуації. Визнаючи, однак, що уникнути зрілості неможливо, кожна жінка повинна розробити функціональний план ефективного догляду за шкірою. Для того, щоб зберегти молодість шкіри довше, необхідно:

 

  • підтримувати його природні механізми і функції, які можуть сповільнювати процеси клітинного старіння;
  • протидіяти факторам, що прискорюють ці процеси з плином часу

Це час повноцінної турботи! Перші сліди часу (тонкі зморшки навколо очей і рота, темні круги і мішки під очима, втрата сяючого кольору обличчя) можуть бути погашені. Шкіра потребує тривалого зволоження, ефективного захисту від стресу і впливу навколишнього середовища. Косметичні продукти повинні стимулювати синтез важливих структурних молекул, покращувати клітинний метаболізм і оживляти дерму. Такі серії болгарської косметики "Royal Rose", "Rose Joghurt", "Rose Berry", "Signature SPA", "Regina Roses", "Yoghurt of Bulgaria", "Herbs of Bulgaria - Lavender" і "Bulgarian Rose Lavender and Honey" дадуть вашій шкірі всі необхідні інгредієнти, щоб уповільнити процес старіння, зміцнити захисні механізми і освітлити колір обличчя.

 

 

Час після 45 років - період прекрасною зрілості.

Это возраст, когда женщина одухотворена, находится в гармонии с собой и миром, и должна выглядеть так, как она себя чувствует! Это этап духовного роста и поиска новых представлений и измерений жизни. Чтобы сохранить свой магнетизм и молодость, не подвергаясь хирургическим процедурам, каждая женщина должна разработать комплексный и индивидуальный уход за своей кожей.

Проблемы, которые необходимо преодолеть после 45 лет, довольно серьёзны. Гормональные изменения оказывают существенное влияние на состояние кожи - она ​​уже не такая плотная, как раньше. Скорость, с которой эпидермис теряет свою эластичность и плотность, увеличивается. Он истончается, резко снижая его способность справляться с внешними агрессивными факторами окружающей среды и стрессами. Защитные механизмы, клеточный метаболизм и регенерация кожи значительно снижены.

Побочные эффекты, которые к данному возрасту станут неизбежным фактом:

  • тонкая, сухая и слишком эластичная кожа
  • морщины и глубокие линии в области мимических мышц возрастные пигменты
  • неравномерный цвет лица

Крайне важно быстро реагировать на острые потребности кожи. Ежедневный комфорт и длительное увлажнение могут быть достигнуты с помощью ряда шагов, призванных обеспечить полный уход. Косметика должна усиливать барьерную функцию эпидермиса, стимулировать обновление клеток и оживлять кожу. Сделайте ставку на высококачественную косметику серий "Signature", "Nat'Aura Diamond 45+", "Bio Rose Oil", "Lady's Joy Luxury", в которых используются инновационные ингредиенты для видимых и длительных результатов!